Personel Takip Sistemi

Personel Takip
Sistemi

İşletmelerde verimliliği arttırmanın en büyük kaynağı insan gücü yönetimidir. Personel takip sistemi ile sahip olabileceğiniz yapay zeka destekli yönetim tavsiyeleri sizi bir adım öne taşıyacaktır.
Yüz Tanıma Sistemi

Yüz Tanıma
Sistemi

Masraflı ve zahmetli yüz tanıma sistemlerinden farklı olarak nexizon mevcut kamera sistemlerinizi kullanarak güvenliğinizi sağlar.
Kişi Sayma Sistemi

Kişi Sayma
Sistemi

İşletme içerisinde ‘Kaç kişi var?’, ‘Kaç personel çalışıyor?’ ve ‘Kaç müşteri mevcut?’ sorularına nerde olduğu ile birlikte nexizon en hızlı cevabı verir.
Plaka Tanıma Sistemi

Plaka Tanıma
Sistemi

Artık bilinen teknolojiler için ek donanım masrafına gerek yok. nexizon ile mevcut kamera sistemleriniz sayesinde araçların giriş çıkışını kolaylıkla takip edilebilir.
Kalite Kontrol Çözümleri

Kalite Kontrol Çözümleri

Kontrol ve üretim sırasında gözle göremediğiniz minimal hataların tespiti için nexizon Kalite Kontrol Sistemi en verimli asistanınız olacaktır.
Alan Takip Sistemi

Alan Takip
Sistemi

Girilmesi yasak ve tehlikeli alanlar belirlenerek gözlemi gerçek zamanlı olarak yapılıır. İhlal durumlarında bildirim sistemi ile hem oluşabilecek kazalar minimize edilir hem güvenlik tedbirleri arttırılmış olur.
Ekipman Takip Sistemi

Ekipman Takip
Sistemi

İş kazaların büyük oranı zorunlu ekipman eksikliğinden doğmaktadır. Ekipman takip sistemi, personelinizin güvenliğini anlık olarak takibinde yardımcı olur ve oluşabilecek kazaları minimize eder.
Obje Tanıma Sistemi

Obje Tanıma
Sistemi

İşletmeye özel takip edilmesi gereken objeler belirlenir ve takibi sağlanır.
nexizon

Nedir?

nexizon, yapay zeka sistemleri ve görüntü işleme teknolojileri kullanarak işletmeleri daha akıllı hale getiren bir asistandır.
nexizon

Farkımız Nedir?

İşletmenizi yapay zeka sistemleri ile akıllandırmak artık çok daha kolay.
Üstelik donanım masrafı olmadan!
nexizon blog

İlginizi Çekebilir

IOT Nedir?
Neftline, personel verimliliği ve iş yeri güvenlik çözümleri için nexizon'u tercih etti.
Yalova Group Tesislerine nexizon sistemlerini entegre etti!

KVKK ve GDPR ile

%100 Uyumlu